قوانین و مقررات

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ماهان تجهیز صنعت ایرانیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود در سایت ثبت نام کرده نام کرده است و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ماهان تجهیز صنعت ایرانیان اقدام نماید.
  • مجموعه ماهان تجهیز صنعت ایرانیان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت روز امکان ثبت سفارش را می‌‏دهد و از ساعت 09:00 الی 21:00 تمام روزهای هفته، پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات مقدور می باشد.
  • روزهای کاری ما به معنی هر روز هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول اولین روز پس از ثبت سفارش، پردازش می‌‏شوند.
  • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. .
  • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در این سایت، به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مجموعه ماهان تجهیز صنعت ایرانیان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
  • ماهان تجهیز صنعت ایرانیان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. ما همواره سه اصل مهم در ارسال مرسولات یعنی : بسته بندی ایمن و استاندارد، تحویل به شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به مشتری را رعایت می کنیم و این بدان معنی است که هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ماهان تجهیز صنعت ایرانیان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده مرسوله، خسارت را جبران می‌‏کند.
  • آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 12 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ماهان تجهیز صنعت ایرانیان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده که مسئولیت آسیب وارد شده را قبول کرده است با کلیه متعلقات و فاکتور به ماهان تجهیز صنعت ایرانیان ارسال شود.
کلیه خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه اینترنتی ماهان تجهیز صنعت ایرانیان بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات ماهان تجهیز صنعت ایرانیان با ذکر منبع و پس از اخذ اجازه نامه کتبی از طریق ایمیل Info@mtsi.ir بلامانع است.
ماهان تجهیز صنعت ایرانیان ممکن است، هر از گاهی این توافقنامه را تغییر یا بهبود بخشد؛ اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند با این حال پیشنهاد می گردد هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه نمایید، تا از تغییرات احتمالی آگاه شوید. در صورتی که در خصوص موارد فوق هر سوالی دارید می توانید از طریق ایمیل Info@mtsi.ir یا تلفن ثابت : 33902846-021 آن را با ما در میان بگذارید.
سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران این فروشگاه اینترنتی، در تاریخ 1402/07/20 تدوین؛ و به تصویب گروه مدیریتی ” ماهان تجهیز صنعت ایرانیان ” رسید و تا اطلاع ثانوی معتبر، نافذ و لازم الاجراست .
درحال بارگذاری ...